Про компанію

Компанія Світлодар створена у 2002 році на базі підприємства Сервісний центр. Наша спеціалізація – ремонт та продаж електронної техніки,  у тому числі світлодіодної.

Тому на першому етапі свого розвитку ми навчились ремонтувати будь-яку світлодіодну техніку вітчизняних та імпортних виробників, яка надходила нам у ремонт. Ми пропонуємо ці послуги і зараз для тих організацій, які більш зосереджені на продажу цієї техніки або для тих, хто є споживачем світлодіодної техніки і не знає де її відремонтувати.

На другому етапі свого розвитку ми стали дистрибюторами декількох українських компаній, що займались виробництвом та продажем світлодіодної техніки.

Проаналізувавши стан ринку та набувши великого досвіду з ремонту та продажу техніки, на початку 2015 року було створено підприємство Світлодар.

Реалізація та обслуговування світлодіодної техніки іноземних та українських виробників – наш профіль. А головна ціль – там де це можливо, розробити таку продукцію, яка б задовольнила найвимогливіші потреби українських споживачів, тому більшість наших розробок є результатом реагування на попит споживачів світлодіодного освітлення.

Головна мета нашого підприємства – це створення таких світлодіодних рішень для споживачів, які йому потрібні.  Тому ми завжди раді вислухати наших парнерів та споживачів задля кращого розуміння попиту та підвищення якості нашої продукції.

Запрошуємо до співпраці!