Послуги

specification-iconКомпанія Світлодар має у своєму розпорядженні достатній досвід і виробничі потужності для комплексного вирішення проблем застосування новітніх систем освітлення для кожного конкретного випадку.  Ви можете скористатись нашими послугами на будь-якому етапі реалізації свого проекту, що дозволить Вам значно заощадити кошти і час. Для налагодження контакту з нами достатньо заповнити форму зворотнього зв’язку, після чого наші спеціалісти зв’яжуться з Вами.


1.Розрахунок освітлення

Світло являє собою вид енергії, який поширюється у формі променів. Тільки завдяки цій енергії людина здатна сприймати навколишню його інформацію за допомогою зору. Саме тому недостатній рівень освітленості приміщення, в якому ми змушені перебувати значну частину свого часу (будинок, офіс, виробниче приміщення) може несприятливо вплинути на здоров’я: втрата гостроти зору, зниження чутливості зорового нерва та інші захворювання.

»детальніше

Як визначити, чи достатньо освітлення організовано в тому чи іншому приміщенні? Для цього достатньо звернутися до спеціальних норм, що визначає рівень освітленості. У кожній країні ці норми свої, хоча, вони досить близькі за своїми значеннями.

При розрахунках обов’язково враховуються численні (але важливі) чинники і нюанси, а не тільки потужність освітлювального приладу і площа приміщення. На рівень освітленості значною мірою впливають колірна гама стін, підлоги, стелі та меблів в кімнаті, ступінь відображення від цих поверхонь, висота стель і багато іншого. Для кожного з цих показників існують власні норми і розроблені спеціальні зведені таблиці, на які потрібно орієнтуватися при виконанні розрахунків.

Для простоти виконання таких розрахунків і були розроблені спеціальні програми, як онлайн, так і стаціонарні, які можна або придбати або завантажити безкоштовно на різноманітних інтернет -ресурсах. Прикладів подібних програм багато, але більш доступними є такі як DIALux, CalcuLux, РеЛюкс тощо, які існують як у вільному доступі, так і в платному варіанті, в залежності від складності функціоналу, в них закладеного.2.Виготовлення деталей з пластиків

Різні пластикові вироби стають все більш і більш популярними: їх широко використовують як в побуті, так і в промисловості. З розвитком  технологій, зокрема технологій швидкого прототипування і дрібносерійного виробництва, стало можливим створювати високоякісні вироби з пластику. При невеликих обсягах виробництва продукції постає вилика проблема собівартісті виготовленя пластикових деталей (заглушки, кріплення, корпуси тощо). 

»детальніше

При використанні полімер-пластавтоматів значні витрати коштів містить виготовлення прес-форм, що не виправдується у дрібносерійному виробництві. Наше підприємство вирішило цю проблему, освоївши технологію використання литтєвих пластиків (двокомпонентний поліуритан, епоксидна смола) з використанням силіконових матриць.

Двокомпонентний поліуретан – це полімер, який отримують змішуванням двох компонентів. В якості першого компонента використовуються різні ізоціанатні з’єднання, в якості другого – сполуки, що містять гідроксильні групи. В результаті їх взаємодії утворюється полімер з поліуретановою структурою. Якщо говорити простіше, то для того, щоб отримати полімер, вам потрібно змішати основу і затверджувач в певних пропорціях.
Двокомпонентні поліуретани володіють хорошими характеристиками міцності, стійкі до шкідливих впливів, агресивних середовищ, підвищених температур тощо.

3.Модернізація систем освітлення

В умовах масового поширення світлодіодних приладів останнім часом набирає актуальність модернізація застарілих систем освітлення, які втрачають свої позиції перед новими технологіями. Заміна світильників з застарілими лампами на світлодіодні освітлювальні прилади значно знижує споживання електрики, мінімізує витрати на обслуговування системи освітлення, вивільняє додаткові потужності.

»детальніше

Спеціалістами нашого підприємства постійно проводяться роботи по ремонту, переоснащеню існючого світлодіодного обладнання замовників – заміни ламп на більш ефективні, зміни колірної температури, автоматизації режимів освітлення тощо. У нашому активі ряд реалізованих проектів по удосконаленню систем освітлення відомих фірм та організацій, з якими можна ознайомитись тут. Замовити послуги по модернізації Ваших освітлювальних систем можна оформивши запит. Наші співробітники зв’яжуться з Вами для налагодження подальшої співпраці.


4.Монтажні роботи

»детальніше